Bilimsel Makale Prosedürlerine Hakimiz

Hakkımızda

Deneyimli Uzman ve
Editör Kadrosu

AkademikYayın, bilimsel makale yazarları için bir yayın hizmetleri sağlayıcısı olan Akademix Akademik Danışmanlık, Eğitim ve Editörlük Hizmetleri’ne ait bir markadır. Ekibimiz, büyük çoğunluğu doktora derecesine sahip olan ve SCI ve SSCI dergilerinde yayınları bulunan uzmanlardan oluşmaktadır. Ayrıca akademik dergilerde editörlük ve / veya hakemlik deneyimine sahiptirler.

Profesyonel Yayın Desteği

Tecrübeli Editörler

Bir çok akademisyen ve dergi ile çalışma yürütmüş deneyimli editörlere sahibiz.

Doktoralı Uzmanlar

Akademik dergilerde hakemlik, editörlük ve bir çok dergide yayını olan uzman kadroya sahibiz.

Etik Yayın İlkemiz

Hizmetlerimizi yürütürken etik ve ahlaklı yayıncılıktan taviz vermiyoruz.

Uzun yıllar farklı akademisyenler ve dergilerle yakın çalıştıktan sonra edindiğimiz deneyim bize makale yazma ve yayınlama konusundaki beklentileri karşılamak için önemli bir birikim sağlamıştır. Bu bağlamda, akademisyenlerin araştırmalarını ulusal ve uluslararası dergiler aracılığı ile literatüre kazandırabilmeleri için yayın destek hizmetlerini sağlamaktayız.
 
Uzman ekibimiz, tüm hizmetlerimizin sunumunda etik ilkelere sıkı sıkıya bağlıdır. AkademikYayın’da etik yayıncılık uygulamalarını savunuyor ve yağmacı dergilerle mücadele etmeyi görev olarak görüyoruz. AkademikYayın olarak hiçbir makaleyi tamamen veya kısmen yazmıyor ve metnin yazarın eseri olmasını engelleyecek değişikler yapmayı reddediyoruz.